AS "Balticovo": darbības 40-gadi komunicēsim ar jubilejas logotipu

2012-06-20
AS "Balticovo": darbības 40-gadi komunicēsim ar jubilejas logotipu

AS "Balticovo": darbības 40-gadi komunicēsim ar jubilejas logotipu

Nākamos divus gadus publiskajā komunikācijā un uz AS "Balticovo" produkcijas būs redzams jauns logotips, veltīts kompānijas 40 gadu jubilejai kopš darbības uzsākšanas. Bāzes uzņēmums putnu fabrika "Iecava" tika dibināts 1972. gadā. Kopš 1993.gadā tas ir pazīstams ar nosaukumu "Balticovo".

"Jubilejas logotipā iemiesojām ilgtspējību kā vienu no uzņēmuma darbības stūrakmeņiem, kā arī uzņēmuma ieceres tālākai attīstībai jaunu produktu kategorijās," stāsta ilggadīgs kompānijas vadītājs Arnis Veinbergs. "Esam kļuvuši par lielāko olu un olu produktu ražotāju Eiropas ziemeļvalstu reģionā ar ražošanas jaudu vairāk nekā pusotrs miljons olu dienā un diviem miljoniem dējējvistu jaunās, ES putnu labturības prasībām atbilstīgās novietnēs. Kopš 2005.gada ražotnes modernizācijā ieguldīti 35 miljoni eiro. Mūsu produkcija tiek eksportēta uz ES valstīm un Angolu. Uzskatām, ka esam sasnieguši briedumu un apzināmies savu ilgtspēju, kā arī turpmākās izaugsmes potenciālu. Esam lepni par sasniegto. Mūsu darbību raksturo rūpes par vidi un resursu patēriņu, sociālā atbildība un veselīgu, dabisku produktu ražošana. Četrdesmit darbības gadi ļauj atskatīties uz sasniegto un plānot nākotni. Vēlamies savu jubileju atzīmēt kopā ar sabiedrību - mūsu produktu patērētājiem, klientiem un sadarbības partneriem Latvijā un ārvalstīs, tādēļ nolēmām savu jubileju komunicēt ar svētku logotipa starpniecību," stāsta valdes priekšsēdētājs Arnis Veinbergs.

Jubilejas logotipā redzams skaitlis "40", bet oranžo olas simbolu tajā rotā zaļas lapiņas, kuras norāda uz "Balticovo" ražotās produkcijas dabiskumu. Uzņēmumā dējējvistas tiek barotas ar Latvijā audzētiem lopbarības graudiem, kuriem pievienoti vitamīni un nepieciešamās minerālvielas. Putnu barība tiek sagatavota uzņēmumā.

Par AS "Balticovo" .

Bāzes uzņēmums putnu fabrika "Iecava" dibināts 1972. g., SIA "Balticovo" - 1993. g.. Īpašnieks ar 95% uzņēmumu akciju - Latvijas pilsoņiem piederošais "BCO". Šobrīd Baltijas valstīs AS "Balticovo" ir olu un olu produktu ražošanas nozares līderis ar tirgus daļu Latvijā ap 40%. Uzņēmuma reorganizācija uzsākta 2004. gadā. Investīcijas kopš 2005.g. sākuma ir ap 35 miljoniem eiro. Apgrozījums 2008. gadā bija 19,5 miljoni latu, apgrozījums 2009. gadā - 22,5 miljoni latu, 2010.g. - 21,2 miljoni latu, 2011. g. - 23,3 miljoni latu. Eksportē 70% no visas saražotās produkcijas. Strādājošo skaits 2011.g. - 170 darbinieki. AS "Balticovo" ir saņēmusi ISO 9001, ISO 22 000, BRC un IFS kvalitātes standartu apliecinājumus. Uzņēmuma pārvaldībā ieviests ISO 31 000 standarts. 2010.gadā zīmols "Balticovo" iekarojis otro vietu "Mīlētāko pārtikas zīmolu" topā, kā arī atzīts par efektīvāko lauksaimniecības produkcijas ražotāju Baltijā un otru eksportspējīgāko uzņēmumu Latvijā.

AS "Balticovo" atrodas Latvijā, Iecavas novadā.

Atpakaļ
© Balticovo