Balticovo dalība Gulfood 2014

2014-03-11
Balticovo dalība Gulfood 2014

Balticovo dalība Gulfood 2014

Jau otro gadu uzņēmums ņēma dalību ar savu stendu lielākajā Tuvo Austrumu pārtikas izstādē Gulfood 2014, Dubajā. Tā pulcēja 4500 uzņēmumus, kas piedalījās ar saviem stendiem, un vairāk nekā 80 000 apmeklētāju, kas sabrauca no visas pasaules. Galvenokārt apmeklētāji bija no Austrumu valstīm, lai gan bija arī viesi no Eiropas, Krievijas, ASV.

Šī izstāde priekš Balticovo bija ļoti rezultatīva, jo tika nodibināti vairāki jauni nozīmīgi kontakti, apmeklētas vairāku potenciālo sadarbības partneru noliktavas. Kā arī tika iegūta plašāka informācija par to kā funkcionē pārtikas ražošanas industrija Tuvajos Austrumos un pēc kādiem principiem darbojas vietējās Horeca sektora apgādes kompānijas, un kāda veida produkti tiek patērēti.

Liels ieguvums ir vairāki nozīmīgi kontakti, ko izdevās izveidot ar Āfrikas valstu apgādes uzņēmumiem, kas ir arī viens no Balticovo stratēģiskiem attīstības virzieniem.

Produktu klāsts, ko Balticovo plāno realizēt Tuvo Austrumu un Āfrikas valstīs ir olas čaumalās, saldēti šķidrie olu produkti, olu kultenis, majonēze, auksti spiesta rapšu eļļa, sausie olu produkti (pulveri).

Šajā gadā Balticovo dalīja savu stendu ar NP Foods, kas pirmo reizi ņēma dalību Gulfood 2014.

Atpakaļ
© Balticovo