Par AS “Balticovo” valdes priekšsēdētāju ievēlēts Vadims Vlasovs

2016-07-04
Par AS “Balticovo” valdes priekšsēdētāju ievēlēts Vadims Vlasovs

Par AS “Balticovo” valdes priekšsēdētāju ievēlēts Vadims Vlasovs

2016. gada 1. jūlijā notikušas izmaiņas akciju sabiedrības Balticovo valdē. Turpmāk valdes priekšsēdētāja amata pienākumus pildīs Vadims Vlasovs, bet līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Andris Platais pārtrauks darba attiecības.

Balticovo padomes priekšsēdētājs Valdis Grimze Andra Platā vairāk kā 12 gadu darbu uzņēmumā vērtē pozitīvi un uzskata, ka izmaiņas vadībā veicinās straujāku uzņēmuma izaugsmi un ražošanas projektu attīstību.

Vadims Vlasovs ir ilgstoši ieņēmis vadošus amatus tādos uzņēmumos kā AS Stora Enso B&L, AS Laima, AS Staburadze, AS Gutta un SIA Cido Pārtikas Grupa.

Balticovo 2015. pārskata gada finanšu rezultāti tiks izziņoti pēc gada pārskata apstiprināšanas akcionāru sapulcē. 2014. gadā "Balticovo" strādāja ar 42,79 miljonu eiro apgrozījumu un 2,15 miljonu eiro peļņu.

 

 

Par AS „Balticovo”

AS „Balticovo” ir uzņēmums ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi olu un olu produktu ražošanā. Uzņēmums ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos, eksportējot līdz 70% no saražotās produkcijas. Ražotnē notiek pastāvīga produktu kvalitātes kontrole stingrā veterinārā uzraudzībā. Uzņēmuma īpašnieks ar 95% uzņēmumu akciju – Latvijas pilsoņiem piederošais „BCO”. Šobrīd Ziemeļeiropas valstu vidū AS „Balticovo” ir olu un olu produktu ražošanas nozares līderis ar tirgus daļu Latvijā ap 40%. Strādājošo skaits 2016.g. – 246 darbinieki. Uzņēmuma apgrozījums 2014. gadā – 42,8 milj. eiro. Uzņēmums ir atzīts kā viens no Latvijas vērtīgākajiem Latvijas uzņēmumiem desmitgadē (2006-2015.g.) AS „Balticovo” ir saņēmusi ISO 9001, ISO 22 000, BRC kvalitātes standartu apliecinājumus. Uzņēmuma pārvaldībā ieviests ISO 31 000 standarts. AS „Balticovo” atrodas Latvijā, Iecavas novadā. 

Atpakaļ
© Balticovo