Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Balticovo piedalās izstādē SIAL 2022

Pasaules vadošā pārtikas izstāde SIAL 2022 Parīzē norisinājās no 15. -19. oktobrim.

Uz 5 dienām SIAL Paris kļūst par starptautisku iedvesmas avotu pārtikas industrijā, kur satiekas pasaules lielākie pārtikas ražotāji un industrijas pārstāvji.  Izstades laikā ir iespējams atklāt globālās pārtikas nozares tendences un inovācijas  vienuviet.

Latviju 2022. gada izstādē pārstāvēja vairāk kā 30 uzņēmumi un Balticovo bija viens no tiem. Arī šajā izstādē turpinājām  iepazīstināt  interesentus ar mūsu jau esošajiem un jaunajiem produktiem, cienājām viesus ar saldējumu un  guvām daudz jaunu un perspektīvu kontaktu nākotnes sadarbībām.  Tāpat arī bija gods stendā uzņemt Latvijas vēstnieku Francijā un pārrunāt  dažādas starpvalstu sadarbības aktualitātes.