Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Balticovo saņem godalgu "Bauskas novada uzņēmēju gada balvā 2023”

Piektdien, 15. septembrī, Rundāles pilī norisinājās  „Bauskas novada uzņēmēju gada balva 2023” apbalvošanas ceremonija, kur tika godināti vietējie uzņēmēji, kuri godprātīgi darbojas savā nozarē, attīsta un popularizē Bauskas novadu.  


Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis: „Mēs šajā pasākumā pulcējamies ne tikai, lai godinātu uzņēmējus, bet arī, lai apbalvotu savu kopienu un sadarbības garu, kas dod iespēju mūsu uzņēmējiem sasniegt tos rezultātus, kurus viņi var sasniegt tieši mūsu novada teritorijā. 

Mēs ļoti labi saprotam, ka uzņēmējdarbība nav tikai naudas pelnīšana. Tas ir veids, kā radīt darbavietas, uzlabot dzīves kvalitāti, sekmēt izaugsmi. Mums uzņēmēji ir ļoti svarīgi, un uzņēmēja gada balva ir goda un atzinības žests tiem, kuri izcēlušies savā nozarē un ir bijuši iedvesmas avots konkrētajā gadā.” 

Balticovo ir pagodināts saņemot apbalvojumu nominācijā „UZ SOCIĀLĀM VĒRTĪBĀM BALSTĪTS UZŅĒMĒJS”. Sniegtā palīdzība Ukrainas iedzīvotājiem, sadarbība ar labdarības organizācijām un pilnvērtīga uztura veicinošas aktivitātes, ir labs piemērs, kā uzņēmumi var pozitīvi ietekmēt sabiedrību un dot palīdzīgu roku tiem, kam tas visvairāk nepieciešams.

Paldies Bauskas novads domei par šo novērtējumu!Vairāk lasi: https://www.bauskasnovads.lv/lv/jaunums/godinati-bauskas-novada-uznemeji