Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Gada prece 2022- Balticovo vistu olas A/M 10 gb

Ceturtdien, 17. augustā, t/c Akropole notika Latvijas Tirgotāju asociācijas svinīgā “Gada prece 2022” balvas pasniegšanas ceremonija.

Apzinot ikdienas pirkumos populārākās un patērētāju iecienītākās preces, katru gadu tiek apkopoti dati par kopējiem pārdošanas apjomiem. Pamatojoties uz to, Latvijas Tirgotāju asociācija kopš 2003. gada piešķir preču zīmi „Gada prece”. Kopumā šajos gados nosaukumu „Gada prece” ir ieguvuši 706 produkti un preces. Pozīcijas ir saglabājuši gan gadiem pazīstami produkti, gan savu vietu iekarojuši inovatīvi ražojumi. Iecienīto produktu ražotājiem klātienē balvas pasniegs Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents HenriksDanusēvičs un viceprezidents Dainis Domiņš.

Daži no ilggadējiem tirgus līderiem:

  • SIA BALTTUR-R - Provansas majonēze Francis
  • UAB OSAMA DISTRIBUTORS - Nestea ledus tēja ar citronu
  • SIA ”VENDEN” - Avota ūdens Venden Mežavots
  • AS BALTICOVO - Olas A/M Balticovo

Olu kategorijā Gada prece 2022 nomināciju ir ieguvis produkts- Balticovo Vistu olas M/A 10 gb, kas ir Latvijā dētas vistu olas, M izmērs. Produkta iepakojums ražots no pārstrādātām PET pudelēm. 

Pateicamies@ Latvijas Tirgotāju asociācija par izvirzīto nomināciju un apbalvojumu.

Paldies mūsu klientiem, kuri izvēlās Balticovo produkciju! 

Patiesi priecājamies par šādu apbalvojumu!