Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Kas ir “Balticovo”?

“Balticovo” strādā kopš 1972. gada un šobrīd ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā – mūsu vistas gadā izdēj vairāk nekā 700 miljonu olu.

Uzņēmuma produkti ir pieejami Latvijas veikalos, viesnīcās, restorānos un tos izmanto ļoti daudzi sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas produktu ražošanas uzņēmumi, taču lielākā daļa – ap 70% – produkcijas tiek eksportēta uz vairākām Eiropas Savienības valstīm un citām valstīm pasaulē, kopā uz 20 valstīm.

“Balticovo” kvalitātes kontrole tiek veikta, sākot ar putnu barības ražošanu, mājputnu audzēšanu un olu ražošanu, beidzot ar šķirošanu, iepakošanu un dažādu olu produktu ražošanu. Nevēlamies radīt atkritumus, pārvēršam tos resursā: kūtsmēslus pārstrādājam biogāzē, no kuras tiek ražota elektrība. “Balticovo” ir pašiem sava akreditēta laboratorija, kas kontrolē izejvielas un produktus.

Uzņēmuma piedāvātie produkti ir veselīgi un tādus var radīt tikai veselas vistas drošā vidē. Tas ir mūsu galvenais jauninājumu dzinulis – gādāt, lai mūsu kopīgā darba rezultāts būtu drošs un vērtīgs. Esam attīstījuši dējējvistu audzēšanu ārpus būriem. Šāda brīvo vistu mītne Madonā un Jelgavas novada Vilcē, kā arī sadarbība ar zemniekiem nodrošina, ka varam patērētājiem piegādāt visu četru kategoriju olas, kuras ir dētas gan sprostos (3), gan kūtīs (2), gan arī brīvās turēšanas apstākļos (1), tostarp arī no bioloģiskajām saimniecībām (0).

Nepārtraukti meklējam jaunus veidus, kā uzlabot mūsu darba rezultātu, vienlaikus atvieglojot ikdienu. Jauninājumus mums ļauj ieviest laika gaitā pārbaudīta vērtība – motivēta un saliedēta komanda. “Balticovo” ir vieta, kur katrs darbinieks tiek uzklausīts, kur katra cilvēka ierosinājums var kļūt par problēmas risinājumu.

Vadības komanda

Vladimir Mkhitarjan

Valdes priekšsēdētājs

Toms Auškāps

Komunikācijas un attīstības direktors

Vjačeslavs Kočetkovs

Komercdirektors

Ovsanna Mikhajlovskaja

Putnkopības ražošanas direktore

Aurika Ratkeviča

Iepirkumu direktore

Jūlija Galkina

Finanšu direktore

Ivars Beņislavskis

Pārtikas produktu ražošanas daļas direktors

Līga Lazdāne

Personāla direktore

Kārlis Valdens

Juridiskās daļas vadītājs

Alvis Vītols

Kvalitātes un laboratorijas daļas direktors

Fakti

330

DARBINIEKI

70%

EKSPORTS

102 M

EUR GADĀ
APGROZĪJUMS

Misija

Mūsu misija ir domāt ilgtermiņā ne tikai par uzņēmumu, bet arī par cilvēkiem, kuri šeit strādā un strādās turpmāk, par vistām, kas ir mūsu galvenās ražotājas, par vidi un dabu, kuras resursus izmantojam, kā arī par sabiedrību, kas galu galā ir ne tikai mūsu balsts, bet arī klients.

Ne “Balticovo”, ne Latvija nav atrauta no pārējās pasaules, tāpēc, ņemot vērā mūsu turpmāk minētās prioritātes, tiecamies arī uz ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem – katra mūsu iniciatīva palīdz risināt globālas problēmas.

Uzzināt vairāk

Klienti

Lepojamies un augstu novērtējam ikvienu mūsu uzņēmuma klientu.

Eksports

AS “Balticovo” ražotā produkcija ir ieguvusi patērētāju uzticību kā Latvijā, tā arī ārpus tās robežām. AS “Balticovo” nodrošina saražoto olu un olu produktu piegādi ikvienam klientam ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Produkcija tiek eksportēta uz citām Baltijas valstīm un vēl vairāk nekā 20 valstīm: uz Skandināvijas valstīm, Vāciju, Poliju, Čehiju, Slovākiju, Ungāriju, Rumāniju, Bulgāriju, Beļģiju kā arī uz Āfrikas un Tuvo Austrumu valstu reģionu.

Sazinies

Ražošana

3,1 MILJONS PUTNU

Mūsu ganāmpulks veido gan jaunputni, gan dējējvistas par kurām rūpējamies ikdienā un nodrošinām tām labākos apstākļus olu dēšanai.

2,5 MILJONI OLU DIENĀ

Tik daudz olu ik dienu izdēj mūsu vistas. Daļa čaumalu olu nonāk iepakojumos, bet daļa olu tiek izmantota pārstrādei šķidrajos un vārītajos olu produktos.

100 000 TONNAS BARĪBAS GADĀ

Ik dienu katra vistiņa apēd aptuveni 120 gramus barības, kuru rūpīgi gatavojam paši no vietējo zemnieku piegādātajiem graudiem.

Kvalitātes kontrole

VISOS RAŽOŠANAS POSMOS
1
PUTNU BARĪBAS RAŽOŠANA
2
JAUNPUTNU AUDZĒŠANA
3
OLU RAŽOŠANA
4
OLU ŠĶIROŠANA
5
OLU PRODUKTU RAŽOŠANA
6
PĀRDOŠANA UN LOĢISTIKA

Kvalitātes un pārtikas drošības sistēmas

Ražošana atbilstoši HACCP

“Balticovo” akreditēta laboratorija, ISO 17025 standarts

Valsts veterinārā kontrole

Vēsture

Tiek dibināts valstij piederošs uzņēmums “IECAVAS putnu fabrika”.

Sākta būvniecība daudzstāvu vistu novietnēm ar mūsdienīgu olu savākšanas un transportēšanas sistēmu. Ražošanas jauda sasniedz vairāk nekā 140 miljonus olu gadā.

Tirgū tiek laists olu pulveris.

Uzņēmums maina nosaukumu uz “Balticovo”.

“BALTICOVO” kļūst par 100% Latvijas uzņēmējiem piederošu privātuzņēmumu.

Pirmie liela mēroga ieguldījumi un attīstība, būvējot moderni aprīkotu jaunu vistu audzēšanas vietu ar vairāk nekā 100 000 putnu vietām.

Vistu barības ražošanas ceha rekonstrukcija.

Tiek palaists olu produktu ražošanas cehs.

Tiek uzbūvēta vistu barības ražotne un 24 000 tonnu krātuve.

Darbu sāk deviņas modernas dējējvistu novietnes ar 1,63 milj. putnu vietu un tiek atklāts jaudīgs olu šķirošanas centrs.

Darbu sāk vārīto olu ražošanas cehs, kas ražo vārītas lobītas olas.

Tirgū tiek laisti šķidrie olu produkti (olu baltums, pankūku mīkla).

Uzsākta paipalu olu ražošana.

Tiek atklāta pirmā liela mēroga brīvās turēšanas vistu novietne Baltijā.

Tiek atklāta ražošanas līnija olu produktu pildīšanai “Tetra pak” iesaiņojumā.

Mazum- tirdzniecība

Vairum- tirdzniecība

GRAUDU IEPIRKUMS

Iepērkam graudus un rapšu sēklas dējējvistu barības ražošanai. Dējējvistu sabalansēts uzturs ir visu panākumu atslēga, tādēļ Balticovo vistu barība dažādās proporcijās satur kviešus, kukurūzu, miežus, rapšu raušus, saulespuķu un sojas spraukumus, rapšu eļļu, raugu un citas dabiskas, organiskas barības piedevas. Barību ražojam paši, lai pilnībā kontrolētu sastāvdaļas, nodrošinot kvalitatīvu, veselīgu, drošu un gardu olu produkciju.  

Uzzināt vairāk

ES projekti

AS “Balticovo” mērķtiecīgi un atbildīgi ir piedalījusies vairākos Eiropas Savienības pētniecības, eksporta veicināšanas, jauninājumu un attīstības pasākumu projektos, kuros piedaloties un veiksmīgi iesaistot izglītības iestādes un informātikas un komunikāciju nozares uzņēmumus, kā arī attīstot lauksaimniecības nozari Latvijā, ir izdevies īstenot vairākus pētniecības un novatoriskus attīstības projektus.


Sazinies ar mums